středa 12. února 2014

in/out

in/out
1.

 IN - zlaté naušnice - zlatá farba je veľkým hitom tejto sezóny a takťiež krížový tvar je hitom (tieto naušnice ste mohli vidiet na poslednej prehliadke Dolce&Gabbana)

OUT - monogramové naušnice -  nenoste naušnice ktoré sú fejky a napodobeniny monogramové hlavne nie chanel a louis vuitton vyzerá to potom strašne komicky a fádne.


2. 

IN - krištáľové extravagantné naušnice - takéto naušnice sú teraz veľmi populárne a originálne pretože každé sú inak krásne a zaujímavé .. len tak nenatrefíte na rovnaký kúsok na inej žene a ešte k tomu vyzerajú takéto naušnice veľmi elegantne, štýlovo a luxusne aj ked je všetkým jasné že tie drahokami sú  fejky.

OUT - krištáľové naušnice - obyčejné tvary drahokamou nie sú až také in ako sa zdá 


3. 

IN - extravagantný náhrdelník - veľkým krištáľovým náhrdelníkom ukážete že ste originálna a hlavne kreatívna že nie ste ako iné ženy ktoré nosia obyčajné šperky ..
( tip = obyčajný outfit dokáže oživit takýto veľký extravagantný náhrdelník )

OUT - zlatá reťaz - túto reťaz už má každá druhá žena a nie je to vôbec originálne ani kreatívne, predsa chcete vyzerať elegantne a nie ako neaký hiphoper s reťazou 


4.

 IN - zlaté hodinky - sú univerzálne, nadčasové a klasicky elegantné 

OUT - háčkované náramky - sú veľkým hitom ale aj hit niekedy musí skončit a myslím že už aj ostatným vadí že skoro každý má tieto háčkované náramky (mne osobne strašne vadí ak má niekto niečo rovnaké ako ja alebo niečo sa stane tak veľkým hitom že to má každý, mne sa páči ked je človek originálny !
 ...ale nechcem hovoriť nič zlé na tieto háčkované náramky lebo mne sa páčia náramky cruciani ale nepáči sa mi že to niektoré eshopy začali predávať za lacno a nekvalitno ...

Žádné komentáře:

Okomentovat